/* změnit */

Kapela vznikla klasicky u piva někdy v létě v roce 2005. Důvod byla absence ortodoxní skinheadské kapely v Praze a pak touhá hrát tvrdou Oi! hudbu, kterou jsme všichni poslouchali. Sestavu nejdřív tvořili 3 "lidé" a to Ian na 1. kytaře, Kish jako 2. kytara a Peddy jako zpěvák. Asi po dvou měsících co jsme sháněli bicmena, basáka a místo ke zkoušení, se 14.10.2005 udála první zkouška kapely, tehdy ještě bez názvu. Přibrali se dva Kishovi kámoši a to Bondáč na basu a Vzadku na bicí, kteří oba hráli mimo to v Brit - popové kapele Doxfall. Během prvních zkoušek jsme se hlavně dávali alepoň trochu hudebně dohromady a to na písních od Ultima Thule, které měl každý naposlouchané a tak věděl, jak zhruba to má znít. Pak přišli naše první songy a to "Pride of Bohemia" a "Football", co napsal Peddy a Kishův epos "We´re just Skinheads". Takto jsme zkoušeli zhruba 4 - 5 měsíců, ale pořád to nebylo ono. Později se na pár našich zkoušek přišel se zájmu podívat i Vlad the Bulldog / Bulldog Fanzine, Bulldog Shop, manažer ex- THE PROTEST a také muzikant/, který si občas zkusil bubnování a vzhledem k tomu, že Vzadku potřeboval více času na kytaru v Doxfall, ho Vlad posléze nahradil. V té době už jsme měli název DISDAINFUL který vymyslela zatím jen kámoška Ája / ex Tiger Heroes Crew/. S příchodem Vládi přišly i nové texty a hudba také velice přitvrdila, takže jsme začínali zkoušet "Hated Proud and Disdainful" a "Heroes and Zeroes", dva texty, které ihned po příchodu do kapely napsal.. Peddy posléze po jedné alkoholové anabázi dodal text "Warrior" a chvíli na to i "Our Justice". K tomu jsme zkoušeli i pár coverů od Ultima Thule, Condemned 84 a píseň "Pulling on the Boots" z kultovního Australského filmu ROMPER STOMPER, ovšem s pozměněným textem....
Koncem léta 2006 se nám ozval kámoš Gappa původem ze Strakonic, že jeho kámoš pořádá koncert a jestli bychom do toho poprvé nepraštili tam. Přijali jsme nabídku, začli jsme zkoušet jak divý a nakonec se to povedlo. Přesně na den od první zkoušky, 14.10.2006 jsme odehráli premiérový koncert ve Strakonicích spolu s kapelami Tattooed Bastards, Pilsner Oiquell a Abstinenční Příznaky v klubu Křemelka. No o výkonu ať se vyjádří jiní, ale recenze byly v tu dobu velice příznivé. ;-). Po koncertě ovšem odešel i basák Bondáč, kvůli Doxfall, takže nám vyvstal problém co a jak s místem basy. Chvíli jsme koumali, přemejšleli, pili a nakonec jsme oslovili kámošku Áju, jestli to nechce zkusit. Ta do toho šla, písně nazkoušela za měsíc a kus a my mohli vesele frčet na druhý koncert do Plzně, který se konal 20.1.07 v hospodě Na Božkově, spolu s kapelami Pilsner Oiquell, Mordor´s Gang a Operací Artaban a který byl opět velice úspěšný. V téhle sestavě hrajeme rok a půl, máme zákaz hraní v Pražském klubu 007 z důvodu nařčení kapely ze strany ortodoxních antifašistů z nacismu a podpory extrémní pravice, koncertujeme v Německu v populárním klubu Skinhouse Menfis a to hned dvakrát s kapelami jako The Casuals, Die Jungz či Bakers Dozen. Díky určitému zájmu o naši kapelu se do Německa jede podívat i Ian z Retaliator či Timo z The Roials. Posléze následuje několik vystoupení v České republice, mimojiné na Street Kids festu v Brně a kapela dostává i předběžné nabídky na koncertování v Itálii, Španělsku, Francii apod. Na Vladovo labelu Bulldog Empire také vychází debutové album "Hated Proud and Disdainful", které bylo nahráno v Pardubicích ve studiu kluků ze Street Machine - a to během velice divokého alkoholového víkendu, takže nečekejte žádné zázraky, jen něco 35 minut tvrdého Skinhead Rocku, který se na nahrávce bohužel neodrazil v takové intenzitě, na jakou jsou lidé zvyklí během Live představeních. Kapela dělá mnoho rozhovorů pro fanziny z celého světa jako Produkt Polski, Real Enemy, Stolz und Stil, Oi! Warning apod. Začátkem roku je z kapely "odejita" Ája, z důvodů, které zde nehodláme uveřejňovat a v dubnu nastupuje na basu Tomáš, do té doby kytarista Oi! Punkové skupiny Neparkovat Vjezd.
Rok 2009 začal pro kapelu poměrně příznivě. Po úspěšném odehrání několika Pražských koncertů a zastoupení písně „ Kill the Drug Dealers“ na třetím díle CD kompilace „Czech and Slovak Streetkids „ V tomto roce bylo také vydáno na Bulldog Empire druhé album kapely pod názvem The Real Heroes, na kterém se objevilo 12 songů plus jeden bonus, které bylo následně pokřtěno v Motoráji, kde křtili i Normals?!. Tento rok byl celkem bohatý i na koncerty, dokonce kapelu začal někdo i zvát ven, takže jsme si zahráli v Lomnici nad Popelkou, v Dukovanech na zámečku, nebo v Teplicích. V Praze klasicky jede Motoráj, kde jsme vystupovali po boku kapel jako Mummys Darlings a Donars Groll z Německa. Rok 2010 začíná celkem slušnými akcemi v podobě koncertů v Martys Klubu v Budějicích a dalším okupováním Motoráje, kde sdílíme podium se Spy Kids a Short Cropped. V březnu probíhají i dva koncerty s brtiskou legendou Section 5.